VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

18.07.2012 - Londonas olimpiskajās spēlēs Latvijas komandā startēs četri IeM Veselības un sporta centra darbinieki

Latvijas delegācijā startam Londonas olimpiskajās spēlēs iekļāva 46 sportistus, pirmdien informēja Latvijas Olimpiskajā komitejā.

Latvijas sportisti Londonā būs pārstāvēti 12 sporta veidos un startēs 30 disciplīnās – vieglatlētikā, peldēšanā, modernajā pieccīņā, smaiļošanā un kanoe airēšanā, brīvajā cīņā, džudo, riteņbraukšanā šosejā, BMX riteņbraukšanā, vingrošanā, galda tenisā, šaušanā, svarcelšanā un pludmales volejbolā.

Londonas olimpiskās spēles risināsies no 27. jūlija līdz 12. augustam, un to norisi atspoguļos vairāk nekā 20 Latvijas žurnālistu. Latvijas delegācijas vadītājs Londonā būs Žoržs Tikmers.

Latvijas delegācijā 28 sportistiem būs karjerā pirmās olimpiskās spēles, taču arī viņu vidū ir talantīgi sportisti, kas varēs cīnīties par augstām vietām.

Karognesēju olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai paredzēts nosaukt 17.jūlijā, kad Rīgā iecerēts olimpiešu pasākums, kurā demonstrēs arī sportistu parādes formas. .

Londonā olimpiskajās spēlēs nav plānots izveidot Latvijas namu, taču informatīva sadarbība paredzēta ar vietējās latviešu kopienas uzturēto “Daugavas vanagu” namu. Olimpisko spēļu laikā “Daugavas vanagu” namā paredzēti dažādi pasākumi, kur iespēju robežās piedalīsies arī Latvijas delegācijas pārstāvji, pastāstīja Fogelis.

LOK apstiprināto sportistu vidū arī Četri IeM Veselības un sporta centra darbinieki.

Vieglatlēti Vadims Vasiļevskis un Ainārs Kovals , džudists Jevgēņijs Borodavko un protams šaušanas vecmeistars Afanasijs Kuzmins, kuram šīs būs jau devītās Olimpiskās spēles. Turēsim īkšķus par visiem Latvijas sportistiem , bet īpaši – par mūsējiem. Lai veicas! 

 

Vadims Vasiļevskis

 

Jevgenijs Borodavko

 

Ainārs Kovals

 

Afanasijs Kuzmins

Atpakaļ