VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

29.10.2012 - Notikušas iekšlietu sistēmas darbinieku spartakiādes šaušanas sacensības

Piektdien, 26. oktobrī Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra šautuvē notika Iekšlietu ministrijas spartakiādes šaušanas sacensības.

Sacensībās piedalījās Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Drošības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes un Rīgas pašvaldības policijas komandas.

Sacensībās katram dalībniekam bija jāizpilda trīs vingrinājumi , no kuriem divi – ātršaušanas uzdevumi, gan ar pistoles aptveres maiņu, gan ar mainīgu mērķi, bet trešā vingrinājuma nosaukums bija „noziedznieka vajāšana”. Šajā vingrinājumā mainījās nevis mērķi, bet gan pašu šāvēju pozīcijas – no „stāvus”, līdz pat pozīcijai „guļus”.

Individuālajā vērtējumā sievietēm pirmo vietu jau trešo gadu pēc kārtas ieguva Drošības policijas pārstāve Nadežda Dombrovska, bet vīriešu konkurencē zelta medaļu ieguva Valsts policijas darbinieks Arturs Bratuškins. Otro vietu ieguva Drošības policijas pārstāvji Jana Laviņa un Arnis Narkevičs. Bronza tika Jeļenai Jansonei no Rīgas reģiona pārvaldes un Valsts robežsardzes pārstāvim Jurim Stivriņam. Komandu kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, otro – Valsts robežsardze, bet trešo – Rīgas pašvaldības policijas komanda.

Sagatavoja:
Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

 

Atpakaļ