VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

11.01.2013 - Noslēgušās Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas darbinieku 2012.gada spartakiādes un apbalvoti uzvarētāji

Šodien, 11. janvārī Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centrā tika apkopoti 2012.gada iekšlietu sistēmas un Valsts policijas darbinieku spartakiādes rezultāti un apbalvoti uzvarētāji. Iekšlietu sistēmas sporta dzīves organizatorus ar kausiem un piemiņas balvām sveica Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra direktors Uģis Iskrovs.

Gada laikā iekšlietu sistēmas darbinieki sacentās septiņos sporta veidos – galda tenisā, volejbolā, basketbolā, peldēšanā, šaušanā, futbolā telpās un krosā. Policisti bez šiem sporta veidiem sacentās arī policijas trīscīņā  un tuvcīņā.

Kopvērtējumā pagājušajā gadā  IeM spartakiādē pirmo vietu ieguva Valsts robežsardze, otro – Valsts policija, bet trešo – Valsts policijas Rīgas reģions. Valsts policijas spartakiādē vietas sadalījās sekojoši – 1.vieta Valsts policijas Rīgas reģionam, 2.vieta – Valsts policijas Latgales reģionam un 3.vieta – Valsts policijas centrālajam aparātam.

Uzvarētāji uz mājām devās ar kausiem, bet ikvienai komandai turpmāk būs iespēja trenēties ar jaunām basketbola, volejbola un futbola bumbām.

Pēc pasākuma svinīgās daļas notika iekšlietu sistēmas sporta organizatoru sanāksme, kurā apsprieda šā gada spartakiādes norises grafiku un lēma par Kandavas sporta sezonas noslēguma spēļu norises datumiem.

Sagatavoja:

Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

Atpakaļ