VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

08.02.2013 - Atklāta Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra jaunā šautuve

Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra sporta kompleksā Klijānu ielā 4   atklāta jauna šautuve. Tās atklāšanā 7.februārī piedalījās iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Dažiem iekšlietu sistēmas dienestiem ir nepieciešams apgūt sarežģītus šaušanas vingrinājumus. Tādēļ šogad ir izbūvēta šodien atklāta 15 metrus gara šautuve. Šautuve aprīkota ar īpašiem – kustīgiem mērķiem, kuri šaušanas laikā maina savu stāvokli. Vienlaikus mērķos attēlotie cilvēki šaušanas laikā maina arī savu „identitāti”. Vienā brīdī tie ir miermīlīgi cilviliedzīvotāji, bet jau nākamajā – bruņoti noziedznieki.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis atkājot šautuvi uzsvēra: „Šobrīd Iekšlietu ministrijas specvienību, kā arī Drošības policijas darbinieku rīcībā ir nodota Latvijā modernākā šautuve. Tajā apgūtās prasmes lieti noderēs gan ikdienas darbā, gan arī īpaši sarežģītās situācijās.”

Jaunajā šautuvē atklāšanas dienā bija  iespēja iepazīties ar tās tehnisko aprīkojumu, kā arī uzzināt par tās piedāvātajām treniņu iespējām. Šautuvi „izmēģināja” un šaušanas prasmes demonstrēja specvienības „Omega” darbinieki.

Sagatavoja:

Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

Atpakaļ