VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

14.06.2013 - Notikušas ikgadējās Iekšlietu ministrijas sporta sezonas noslēguma sacensības

7. un 8. jūnijā Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikuma sporta bāzē risinājās šīs sezonas Iekšlietu ministrijas noslēguma sporta sacensības.

Šogad sacensībās piedalījās 32 komandas, kas pārstāvēja Valsts policijas visus reģionus, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Drošības policiju, Valsts robežsardzi, Nodrošinājuma valsts aģentūru, Informācijas centru, Pilsonības un migrācijas dienestu, Rīgas pašvaldības policiju, kā arī pašu Iekšlietu ministriju.

Sacensības risinājās četrās apakšgrupās, kuras izveidotas, ņemot vērā iepriekšējo gadu rezultātus. Arī rezultāti tika vērtēti šajās grupās katrā atsevišķi. Dalībnieki sacentās četros sporta veidos – minifutbolā, strītbolā, volejbolā un virves vilkšanā. Piektās sacensības bija kombinētajā stafetē.

Šā gada uzvarētāji savās apakšgrupās ir Rīgas Pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona komanda, Valsts policijas Talsu iecirkņa komanda un komanda  „Rīgas rajons”, kurā savus spēkus bija apvienojuši vairāki „mazie” Valsts policijas pierīgas iecirkņi.

Tradicionāli sporta sacensības atklāja dalībnieku parāde, kurā skatītāji varēja vērot teatrālā veidā demonstrētu  katra dienesta ikdienas darba specifisku. Pēc sacensībām gan sportisti, gan skatītāji  līksmoja jautrā zaļumballē.

Sporta sezonas noslēguma sacensību komandu rezultāti (lejupielādēt, PDF).

Sagatavoja:

Ieva Rekšņa
LR Iekšlietu ministrijas
Aģentūru darba uzraudzības nodaļas
Vecākā referente
Tālr.: 67086196
Mob: 29130397
E-pasts: ieva.reksna@iem.gov.lv

Atpakaļ