VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

12.06.2014 - Iekšlietu ministrijas 2014.gada sporta sezonas noslēguma sacensības

Kandavas Valsts Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā nedēļas nogalē 6. un 7.jūnijā notika Iekšlietu ministrijas 2014.gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kurās startēja komandas no visām Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēm.

Aptuveni 900 sportisti no Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Drošības policijas, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas koledžas, Nodrošinājuma valsts aģentūras un Informācijas centra sacentās minifutbolā, virves vilkšanā, strītbolā, volejbolā un kompleksajā stafetē (skatīt rezultātus). Īpaša sporta sacensību programma bija paredzēta arī bērniem.

Dalībnieki sāka pulcēties Kandavā jau piektdienas 6.jūnija rītā, un plkst.13.00 sākās pirmās sacensības, bet spēļu atklāšana ar komandu parādi un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska uzrunu notika plkst.18.00. Spēļu dalībniekus uzrunāja arī Kandavas novada domes pārstāvis Rihards Zariņš.

Sestdien, 7.jūnijā, priekšpusdienā turpinājās sacensības, kas vainagojās ar komplekso stafeti plkst.14.15. Sporta spēles noslēdzās plkst.16.00 ar uzvarētāju apbalvošanu.

Iekšlietu ministrijas Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika organizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te ir gan sporta komplekss, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga un pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem, kā arī viesu komandas un līdzjutēji.

Iekšlietu ministrijas Sporta spēles Kandavā šogad notiek jau 26.reizi.

Atpakaļ