VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

26.01.2017 - Iekšlietu ministrijas veselības sporta centra Nodaļas “Dzintari” psiholoģiskā atbalsta programma

Labdien! Esam priecīgi informēt, ka Iekšlietu ministrijas veselības sporta centra Nodaļa “Dzintari” veiksmīgi ir uzsākusi savu darbību, no 2016. gada 27.jūnijauzņemot  307 Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas, un šogad turpina savu darbu.

Apmācību programmā ietilpst dažādas psiholoģiskas lekcijas, grupas nodarbības: psihorelaksācijas, ķermeniski orientēta terapijas nodarbība, pēc izvēles radošās izpausmes nodarbības ar mākslas terapijas metodēm vai stresa mazināšanas programma ar jogas elementiem Straimy.

Mūsu dalībniekiem ir fantastiska iespēja apmeklēt minerālūdens baseinu ar ūdens aerobiku sanatorijā “Belorusija” divas reizes nedēļā, sporta instruktoru pavadībā ( izņemot vasaras sezonu). Ir iegādāti velosipēdi aktīvai Jūrmalas pilsētas iepazīšanai.

Mūsu trenažieru zāle ir aprīkota ar jaunākajiem “Technogym” trenažieriem. Trenažieru zālē ir 5 kardio slodzes trenažieri: motorizētais skrejceliņš, eliptiskais trenažieris un horizontālais, un vertikālais veloergometrs, kā arī airēšanas trenažieris. Pietiekošā skaitā ir trenažieri ar pretestību, roku trenažieri, plecu daļas, krūšu muskulatūras, muguras muskulatūras, kāju muskulatūras trenažieri. Ir brīvie svari: hanteles (1-34kg), trīs olimpiskie grifi, fiksētie svara stieņi, kā arī funkcionālās cilpas jeb TRX. Pieejama arī profesionālā svarcelšanas platforma, uz kuras droši var darboties ar lieliem svariem.

Piedāvājam vingrošanas nodarbības, kas tiek organizētas sporta instruktoru pavadībā, kurās iekļautas gan augstas intensitātes intervāla, gan atslābinoša un nostiprinoša tipa vingrojumi. Zemas intensitātes vingrošanas nodarbībās uzmanība tiek pievērsta lokanībai, muguras lejasdaļas un vēdera preses, kā arī dziļās muskulatūras nostiprināšanai. Apļa treniņos, kas ir augstākas intensitātes nodarbība, amatpersonām ir iespēja pārbaudīt savu izturību darbojoties ar intervālu vingrinājumiem. Nodarbībās tiek izmantoti strečinga, stiepšanās, aerobās un anaerobās slodzes vingrinājumi. Tāpat tiek piedāvātas papildu individuālās vingrošanas nodarbības ar vingrošanas bumbām, neliela smaguma hantelēm un vingrošanas paklājiņiem. Amatpersonām ir iespēja doties pastaigās un apgūt nūjošanas prasmes.

Vasaras sezonā brīvajā laikā ir iespēja nodarboties ar pludmales volejbolu, strītbolu, futbolu.

Ieklausoties mūsu dalībnieku ieteikumos, esam samazinājuši programmas intensitāti, piedāvājot nodarbības arī sestdienā. Turklāt, domājot par amatpersonu ērtībām, ir iegādātas jaunas un ērtas gultas. Brīvā laika pavadīšanai ir pieejami novusa galdi.

Gaidām Jūs Nodaļā un priecāsimies atkal redzēties ar drosmīgajiem dalībniekiem, kuri 2016.gadā ir pabeiguši mūsu apmācības programmu!

 

Nodaļas “Dzintari” kolektīvs!

Atpakaļ