VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

09.08.2019 - Psiholoģiskās atbalsta nodaļas nodarbības 2019.gada 2.pusgadā

Nodarbību grafikā ir norādītas psiholoģiskā atbalsta sniegšanas grupu un apmācības programmu nodarbības, uz kurām amatpersonai ar speciālo dienesta pakāpi ir iespēja pieteikt savu dalību personīgi, zvanot pa tālruņiem vai rakstot uz e-pastu konkrētā reģionā.

Izvēlētās nodarbības ir iespējams pieteikt konkrētā struktūrvienībā uz vietas, bet lai mūsu nodaļas speciālisti tās novadītu, ir nepieciešams, lai grupā būtu vismaz  6 personas. Katrs pieteikums tiks izskatīts un saskaņots individuāli.

Visi nodaļas pakalpojumi Iekšlietu ministrijas un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm ir BEZ MAKSAS.

Nodarbību grafiks 2019.gada 2.pusgadam Rīgas reģions

Nodarbību grafiks 2019.gada 2.pusgadam Kurzemes reģions

Nodarbību grafiks 2019.gada 2.pusgadam Latgales reģions

Nodarbību grafiks 2019.gada 2.pusgadam Vidzemes reģions

Nodarbību grafiks 2019.gada 2.pusgadam Zemgales reģions

 

Citiem interesentiem pakalpojumu sniedzam saskaņā ar Ministru kabineta 2017.gada 3.oktobra noteikumiem Nr.600 Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra maksas pakalpojumu cenrādis

Nodarbības psiholoģijas jomā grupā no 6-30 personām(lekcija, atbalsta grupu nodarbība utml. atbilstoši Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrā izstrādātajām programmām)  (pieteikuma veidlapa)

 

 

Atpakaļ