19. jūnijā, Rēzeknē Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadionā notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības futbolā, kurās uzvaru izcīnīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda. Sacensību atklāšanā uzrunas teica Valsts robežsardzes koledžas direktora vietnieks Oļegs Tribis un Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktora vietnieks Edgars Severs.Futbola sacensībās piedalījās četras komandas, izspēle notika pēc apļa…
19. jūnijā, Rēzeknē Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra stadionā notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības futbolā, kurās uzvaru izcīnīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda. Sacensību atklāšanā uzrunas teica Valsts robežsardzes koledžas direktora vietnieks Oļegs Tribis un Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktora vietnieks Edgars Severs.Futbola sacensībās piedalījās četras komandas, izspēle notika pēc apļa sistēmas. Par uzvaru cīnījās Valsts robežsardzes komanda, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes komanda un Valsts policijas koledžas komanda.Sacensību noslēgumā uzvarētājus apbalvoja Valsts…