Zoom in Regular Zoom out

Darba piedāvājumi

Vecākais referents

 Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs izsludina konkursu uz vecākā referenta amata vietu (viena vakance uz noteiktu/darbinieka prombūtnes/ laiku līdz 2020.gada 6.martam)

Prasības:

  • ļoti labas datorprasmes, spēja strādāt ar dažāda veida un liela apjoma informāciju, ievadot to un apkopojot informācijas sistēmā
  • vēlama 1.līmeņa augstākā izglītība
  • vēlama 1 gada darba pieredze pēdējo 3 gadu laikā valsts pārvaldē
  • vēlama pieredze klientu apkalpošanā
  • pacietība, precizitāte, spēja strādāt komandā, vēlme apgūt jaunas prasmes un zināšana
  • augsta atbildība, precizitāte, spēja uzņemties iniciatīvu un pieņemt lēmumus
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī

Galvenie pienākumi:

  • ievadīt un aktualizēt informāciju datu bāzē, gatavot pārskatus
  • konsultēt klientus par iestādē sniegtajiem pakalpojumiem

Tiek piedāvāts:

  • pilna darba slodze no gada 1.aprīļa
  • labi darba apstākļi
  • mēnešalga (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo trīs gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei) no 745,00 euro līdz 800,00 euro pirms nodokļu nomaksas
  • veselības apdrošināšana – pēc pārbaudes laika beigām
  • atbildīgu darbu atsaucīgā un profesionālā kolektīvā
  • iespēju paplašināt zināšanas un gūt praktisku pieredzi valsts pārvaldē
  • darba vietu Čiekurkalna 1.līnijā 1, K‑1, Rīgā

Pieteikuma dokumentus – izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, Curriculum Vita (CV) un pieteikuma vēstuli, kas apliecina pretendenta iepriekšējo darba pieredzi, iegūtās zināšanas un prasmes, nosūtīt Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centram, adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1, K-1, Rīga, LV–1026 ar norādi „Vakantajam vecākā referenta amatam” vai e-pastu: vscpersonals@iem.gov.lv līdz 2019.gada 11.martam. Tālrunis uzziņām: 67829858.

Atlases konkurss notiks divās kārtās.

Pirmā kārta – Pretendentu izglītības un pieredzes atbilstības izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem.

Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

1)       Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt šīs konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā, ievērojot Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b) apakšpunktu;

2)       sniegtie personas dati tiks glabāti vienu gadu no to iesniegšanas brīža (šis nosacījums nav attiecināms uz konkursa uzvarētāju, kurš tiks iecelts amatā);

3)       sniegtos personas datus apstrādās tikai konkursa ietvaros iesaistītie Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodarbinātie;

4)       pieteikuma dokumentos iekļautie dati var tikt izmantoti atsauksmju saņemšanai no pieteikuma dokumentos norādītājiem iepriekšējiem darba devējiem;

5)       personas datu apstrādes pārzinis ir Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs, Čiekurkalna 1.līnija 1, k-1, Rīga, LV – 1026, e-pasts: vsc@iem.gov.lv;

6)       papildus informācija par fizisko personu datu apstrādi tīmekļvietnē: http://vsc.iem.gov.lv/fizisko-personu-datu-apstrade/.

Šis e-pasta sūtījums paredzēts tikai tajā norādītajam adresātam. Jebkāda šī sūtījuma satura izpaušana, kopēšana vai izplatīšana var būt pretlikumīga.
Sūtījums var saturēt fizisko personu datus, kas adresēti tikai e-pasta sūtījuma adresātam un izmantojami tikai noteiktiem nolūkiem. Jebkuri fizisko personu dati,
ko esat saņēmis (-usi), ir apstrādājami tikai saskaņā ar spēkā esošo fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām un šī e-pasta nosūtītāja norādījumiem.
Ja Jūs neesat šī sūtījuma adresāts vai persona, kura tiesīga šo sūtījumu saņemt, lūdzam nekavējoties informēt nosūtītāju un izdzēst šo e-pasta sūtījumu