VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

Palīdzi atklāt pārkāpumu! Ziņo, neatklājot savu identitāti.

Ja Jūsu rīcībā ir informācija par iespējamu pārkāpumu, bet Jūs nevēlaties atklāt savu identitāti vai neesat pārliecināts, ka informācijas pietiek oficiālam iesniegumam, aicinām ziņot, izmantojot zemāk esošo formu.

*obligāti aizpildāmie lauki

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs saņemto informāciju izvērtēs un:

  • Ierosinās izpētes lietu, ja sniegtā informācija būs pietiekama un pamatoti liecinās par iespējamu pārkāpumu
  • Veiks uzraudzību, ja sniegtā informācija nebūs pietiekama, lai ierosinātu izpētes lietu
  • Nodos informāciju atbildīgajai institūcijai, ja secinās, ka aprakstītā jautājuma risināšana neietilpst Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra kompetencē, bet to atrisināt varētu cita valsts pārvaldes iestāde

Ja uzskatāt, ka Jūsu rīcībā ir visa nepieciešamā informācija, lai Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs ierosinātu izpētes lietu, un Jūs vēlaties saņemt iestādes izvērtējumu, Jums jāsniedz oficiāls iesniegums Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centram.

Izmantojot Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra mājas lapā esošo anonīmās ziņošanas formu, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centram nebūs iespējas noskaidrot Jūsu identitāti.

Ja vēlaties, lai iestādes darbiniekiem būtu iesēja ar Jums sazināties, lai saņemtu papildu vai precizējošu informāciju, Jums ir iespēja norādīt savu kontaktinformāciju. Tomēr arī tādā gadījumā Jūsu kontaktinformācija tiks izmantota tikai saziņai un netiks atklāta turpmākajās darbībās saistībā ar Jūsu ziņojumu.