VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra kontakti

Čiekurkalna 1. līnija 1, korpuss 1, (5. stāvs), Rīga, LV-1026
Reģ. Nr. 90001834903
Tālrunis: 67829850
Fakss: 67829863
E-pasts: vsc@iem.gov.lv

Darba laiks: 08:00 – 16:30

Sabiedriskais transports no Rīgas centra: Autobuss: 9 ( saraksts ); Tramvajs: 11 ( saraksts )


Skatīt lielāku karti

 

Amats Vārds, uzvārds Kabineta Nr. Tālrunis E-pasts
Direktors Uģis Iskrovs 518 67829851 ugis.iskrovs@iem.gov.lv
Direktora vietniece Irēna Misus 517 67829852 irena.misus@iem.gov.lv
Administratīvās nodaļas vadītāja Agita Sukure 516 67829858 agita.sukure@iem.gov.lv
Ārste eksperte Elita Lapiņa 510 67829853 elita.lapina@iem.gov.lv
Ārste eksperte Gunta Vītoliņa 513 67829854 gunta.vitolina@iem.gov.lv
Ārste eksperte Maija Trofimova 510 67829859 maija.trofimova@iem.gov.lv
Ārste eksperte Anita Kuksa 513 67829856 anita.kuksa@iem.gov.lv
Vecākā referente Sintija Mazjāne 509 67829864 sintija.mazjane@iem.gov.lv
Juriste Aisma Gavare 509 67829865 aisma.gavare@iem.gov.lv
Galvenā grāmatvede Margarita Krafta 511 67829855 margarita.krafta@iem.gov.lv
Vecākā grāmatvede Ināra Vēvere 511 67829860 inara.vevere@iem.gov.lv
Vecākā grāmatvede Inga Mūrniece 509 67829861 inga.murniece@iem.gov.lv
Vecākā referente Indra Caune 514 67829857 indra.caune@iem.gov.lv
Vecākā referente Jolanta Baļčūne 514 67829862 jolanta.balcune@iem.gov.lv
Vecākā referente Zane Rinka 514 67829870 zane.rinka@iem.gov.lv
Vecākā referente Evita Goldberga 514 67829866 evita.goldberga@iem.gov.lv