VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

Psiholoģiskā atbalsta nodaļas kontakti

Psiholoģiskā atbalsta nodaļa
Darba laiks: 08:00 – 16:30

Psiholoģiskā atbalsta nodaļas e-pasts: psihologi@iem.gov.lv

Rīgā
Slokas ielā 66, kab. 6 un 7

  Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Nodaļas
vadītāja
Olga Vlasenko 28618182 olga.vlasenko@iem.gov.lv
Psiholoģe Andžela Pļaveniece 25667470, 67023553
andzela.plaveniece@iem.gov.lv
Psiholoģe Kristīne Strazdiņa 25667470, 67023553    kristine.strazdina@iem.gov.lv
Psiholoģe  Anita Ērgle 25667470, 67023553     anita.ergle@iem.gov.lv

 

Liepājā
Ganību ielā 63/67, kab.22

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Psiholoģe Dace Kaupa 25668915 dace.kaupa@iem.gov.lv
Psiholoģe Diāna Oļukalne 25668915 diana.olukalne@iem.gov.lv

Valmierā
Tērbatas ielā 9, kab. 4

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Psiholoģe Gunta Dance 25666401 gunta.dance@iem.gov.lv
Psiholoģe Iveta Kalna 20366881 iveta.kalna@iem.gov.lv

Jelgavā
Dobeles ielā 16, dzīv. 1a

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Psiholoģe Ludmila Soldatenoka 25667164 ludmila.soldatenoka@iem.gov.lv
Psiholoģe Ļubova Kuderko 22337813 lubova.kuderko@iem.gov.lv

Daugavpilī
Piekrastes ielā 23, kab.Nr.16

Amats Vārds, uzvārds Tālrunis E-pasts
Psiholoģe Anastasija Petrovska 26369561, 67829867 anastasija.petrovska@iem.gov.lv
Psiholoģe Marina Kuzmina 26369561, 67829867 marina.kuzmina@iem.gov.lv