VSC logo
Zoom in Regular Zoom out

Pakalpojumi un pakalpojumu cenas

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs sniedz

maksas pakalpojumus saskaņā ar

Ministru kabineta 2017.gada 3.oktobra noteikumiem Nr.600 Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra maksas pakalpojumu cenrādis

 

valsts pārvaldes pakalpojumus

 1. Veselības aprūpes pakalpojumu apmaksa (pacientu iemaksas un līdzmaksājumi) Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.
 2. Veselības aprūpes pakalpojumu (operācija, rehabilitācija) apmaksa Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.
 3. Kompensāciju izmaksa par veselības aprūpes pakalpojumu izdevumiem Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.
 4. Veselības aprūpes pakalpojumu (pacientu iemaksas un līdzmaksājumi) apmaksa atvaļinātajām Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām.
 5. Veselības aprūpes pakalpojumu (operācija, rehabilitācija) apmaksa atvaļinātajām Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām.
 6. Kompensāciju izmaksa par veselības aprūpes pakalpojumu izdevumiem atvaļinātajām Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām.
 7. Medicīniskās ierīces (tehniskais palīglīdzeklis) apmaksa atvaļinātajām Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām.
 8. Pabalstu piešķiršana Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm par nelaimes gadījumā gūtiem veselības bojājumiem.
 9. Pabalsta sakarā ar amatpersonas nāvi vai bojāeju piešķiršana Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm tuviniekiem.
 10. Psihologa individuālās konsultācijas Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.
 11. Psiholoģiska rakstura semināru, kursu un citus izglītojošu pasākumu sniegšana Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm.
 12. Psiholoģiskā atbalsta kurss Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm nodaļā “Dzintari”.