Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta  sacensībās šaušanā

Piektdien, 18.oktobrī, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra šautuvē, Rīgā, notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības šaušanā.

Sacensībās par kausiem komandu vērtējumā cīnījās septiņas komandas, par medaļām individuālajā vērtējumā vīriešiem sacentās 37 sacensību dalībnieki, sievietēm – 5 dalībnieces.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Valsts robežsardzes komanda, otro vietu – Rīgas valstspilsētas pašvaldības policija, bet trešo vietu izcīnīja Valsts policijas komanda.

Individuālajā vērtējumā pirmo vietu sievietēm izcīnīja Valsts robežsardzes komandas pārstāve, vīriešiem – Rīgas valstspilsētas pašvaldības policijas pārstāvis.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus un direktora vietnieks Edgars Severs.