Šmerļa meža trasē, Rīgā notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā

Piektdien, 27.septembrī, Šmerļa meža trasē, Rīgā notika Iekšlietu ministrijas čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Neskatoties uz lietaino laiku, sacensībās piedalījās 39 dalībnieki, kuri pārstāvēja piecas komandas. Sacensību dalībnieki cīnījās par medaļām individuālajā vērtējumā četrās grupās un par kausiem komandu vērtējumā.

Sīvā cīņā, kopvērtējumā otro vietu pārspējot par divām sekundēm, Valsts policijas komanda uzveica Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komandu.

Individuālajā vērtējumā trīs no četrām zelta medaļām izcīnīja Valsts policijas pārstāves – sievietēm (distance 1 km), vīriešiem (3 km), vīriešiem-veterāniem (1 km), savukārt sievietēm-veterānēm (1 km) zeltu izcīnīja Apvienotās Iekšlietu ministrijas komandas pārstāve.

Jāpiemin, ka nu jau tradicionāli, viens dalībnieks startēja divās distancēs un abās izcīnīja zelta medaļu.

Sacensības atklāja un noslēgumā uzvarētājus sveica Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus un Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Klāvs Vasks.