Skrien

Piektdien, 20.septembrī, Valsts policijas koledžas teritorijā notika Valsts policijas (VP) čempionāta sacensības vieglatlētikas krosā. Sacensību dalībnieki cīnījās par medaļām individuālajā vērtējumā četrās kategorijās un par kausiem komandu vērtējumā.

Komandu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja VP koledžas komanda. Individuālajā vērtējumā trīs zelta medaļas izcīnīja VP Zemgales reģiona pārvalde – sievietēm-veterānēm (distance 1 km), vīriešiem (3 km) un vīriešiem-veterāniem (1 km), ceturtajā kategorijā, sievietēm (1 km), zeltu izcīnīja VP apvienotās komandas pārstāve.

Sacensībās piedalījās 7 komandas, 46 dalībnieki, divi dalībnieki startēja divās kategorijās.

Sacensības atklāja un noslēgumā uzvarētājus sveica Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktora vietnieks Edgars Severs un VP koledžas Sporta katedras vadītājs Oskars Vaisjūns.

Komandu vērtējums:

1.vieta – VP koledža;

2.vieta – VP Zemgales reģiona pārvalde;

3.vieta – VP Latgales reģiona pārvalde;

Dalīta 4.-5.vieta – VP apvienotā komanda un VP Rīgas reģiona pārvalde;

Dalīta 6.-7.vieta – VP Vidzemes reģiona pārvalde un VP Kurzemes reģiona pārvalde.